Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PTKM250-894VM
PTKM250-894VM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PTKM250-894VM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PTKM250-894VM
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 250UH 5A 60 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PTKM250-894VM Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 250UH 5A 60 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7851 pcs Φύλλο δεδομένων PTHF_PTKM-VM Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.450" L x 0.825" W (36.83mm x 20.95mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PTKM-VM Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα PTKM250-894VM BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 250µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.400" (35.56mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 900kHz
Λεπτομερής περιγραφή 250µH Shielded Toroidal Inductor 5A 60 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 60 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.9A