Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PTKM250-40SM
PTKM250-40SM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PTKM250-40SM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PTKM250-40SM
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 250UH 1.05A 360 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PTKM250-40SM Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 250UH 1.05A 360 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 14133 pcs Φύλλο δεδομένων PTHF,M-SM Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.570" L x 0.560" W (14.48mm x 14.22mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PTKM-SM Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα DN3386
PTKM250-40SM BULK 100
PTKM25040SM
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 250µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.400" (10.16mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.5MHz Λεπτομερής περιγραφή 250µH Shielded Toroidal Inductor 1.05A 360 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 360 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.05A
Τρέχουσες - Κορεσμός 250mA