Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PTKM250-59H
PTKM250-59H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PTKM250-59H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PTKM250-59H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 250UH 3.5A 88 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PTKM250-59H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 250UH 3.5A 88 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 14504 pcs Φύλλο δεδομένων PTHF,M Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.150" Dia (29.21mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PTKM Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα PTKM250-59H BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 250µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.475" (12.06mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 1MHz
Λεπτομερής περιγραφή 250µH Shielded Toroidal Inductor 3.5A 88 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 88 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.5A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.5A