Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PT25-800HM
PT25-800HM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PT25-800HM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PT25-800HM
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 25UH 6.6A 25 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος PT25-800HM Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 25UH 6.6A 25 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 28347 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±15% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.800" Dia (20.32mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PT Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα PT25-800HM BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 25µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.350" (8.89mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 25µH Shielded Toroidal Inductor 6.6A 25 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 25 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 6.6A Τρέχουσες - Κορεσμός -