Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PT25-1000HM
PT25-1000HM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PT25-1000HM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PT25-1000HM
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 25UH 10.4A 14 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος PT25-1000HM Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 25UH 10.4A 14 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 25837 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±15% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.000" Dia (25.40mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PT Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα PT25-1000HM BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 25µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.400" (10.16mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 25µH Shielded Toroidal Inductor 10.4A 14 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 14 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 10.4A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:PT25-1000
  • Κατασκευαστές:API Delevan