Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PT250-1200HM
PT250-1200HM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PT250-1200HM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PT250-1200HM
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 250UH 3.8A 130 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PT250-1200HM Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 250UH 3.8A 130 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11366 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±15% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.200" Dia (30.48mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PT Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα PT250-1200HM BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 250µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.550" (13.97mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 250µH Shielded Toroidal Inductor 3.8A 130 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 130 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.8A Τρέχουσες - Κορεσμός -