Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > P1330R-105K
P1330R-105K
P1330R-105K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P1330R-105K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος P1330R-105K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1MH 105MA 11.16 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος P1330R-105K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1MH 105MA 11.16 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88367 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά P1330R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα DN7858TR
P1330R-105K TR 500
P1330R105K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 1mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.145" (3.68mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1mH Unshielded Inductor 105mA 11.16 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 11.16 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 105mA Τρέχουσες - Κορεσμός 22mA