Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > P1330R-103K
P1330R-103K
P1330R-103K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P1330R-103K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος P1330R-103K
Κατασκευαστής API Delevan Inc.
Περιγραφή FIXED IND 10UH 946MA 216 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος P1330R-103K Κατασκευαστής API Delevan Inc.
Περιγραφή FIXED IND 10UH 946MA 216 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93110 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τάσης - Ανάλυση -
Χρήση Unshielded Τύπος -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.312" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm) Σειρά P1330R
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ακροαματικότητα -
Πόλωση Nonstandard Άλλα ονόματα DN7856TR
P1330R-103K TR 500
P1330R103K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή P1330R-103K Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.145" (3.68mm)
Τύπος υλικού 10µH Συχνότητα - Test -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 216 mOhm Max Διευρυμένη περιγραφή 10µH Unshielded Inductor 946mA 216 mOhm Max Nonstandard
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10% Διάμετρος - Ώμος -
Περιγραφή FIXED IND 10UH 946MA 216 MOHM Χρόνος καθυστέρησης 1kHz
Αντίσταση DC (DCR) 564mA τρέχουσα Αξιολόγηση 946mA