Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > P1330R-103H
P1330R-103H
P1330R-103H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P1330R-103H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος P1330R-103H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 10UH 946MA 216 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος P1330R-103H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 10UH 946MA 216 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36971 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά P1330R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα P1330R-103H TR 500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 10µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.145" (3.68mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Inductor 946mA 216 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 216 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 946mA Τρέχουσες - Κορεσμός 564mA