Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Κοινή λειτουργία ασφυκτιά από τα καυσαέριά > CM6460-104
CM6460-104
CM6460-104
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CM6460-104 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CM6460-104
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή CMC 100UH 7A 2LN SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
350 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CM6460-104 Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή CMC 100UH 7A 2LN SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7818 pcs Φύλλο δεδομένων CM6460(R) Series Datasheet
Κατηγορία Φίλτρα Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.530" L x 0.530" W (13.46mm x 13.46mm)
Σειρά CM6460 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Horizontal, 4 PC Pad
Αλλα ονόματα CM6460-104 TR 350
CM6460-104-ND
CM6460-104TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Αριθμός Γραμμών 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επαγωγικότητα @ Συχνότητα 100µH @ 10kHz Ύψος (Max) 0.300" (7.62mm)
Τύπος φίλτρου - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 100µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 7A DCR 6 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 6 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 7A εγκρίσεις -
Σχετικά προϊόντα
CM6460-224 Image
  • Μέρος#:CM6460-224
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:CMC 220UH 5A 2LN SMD
  • Σε απόθεμα:7808
CM6350R-684 Image
  • Μέρος#:CM6350R-684
  • Περιγραφή:CMC 680UH 1.2A 2LN SMD
  • Σε απόθεμα:15318
  • Μέρος#:CM63F
  • Κατασκευαστές:Bussmann (Eaton)
  • Περιγραφή:63A 660V CMSTR F/HOLD(10)2.2KG