Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Κοινή λειτουργία ασφυκτιά από τα καυσαέριά > CM6350R-473
CM6350R-473
CM6350R-473
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CM6350R-473 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CM6350R-473
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή CMC 47UH 5A 2LN SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CM6350R-473 Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή CMC 47UH 5A 2LN SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21461 pcs Φύλλο δεδομένων CM6350(R) Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.360" L x 0.360" W (9.14mm x 9.14mm)
Σειρά CM6350R Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Horizontal, 4 PC Pad
Αλλα ονόματα CM6350R-473 BULK 100
CM6350R473
DN42154
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Αριθμός Γραμμών 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγικότητα @ Συχνότητα 47µH @ 10kHz
Ύψος (Max) 0.210" (5.33mm) Τύπος φίλτρου Power Line
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 47µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 5A DCR 8 mOhm
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 8 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 5A