Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Κοινή λειτουργία ασφυκτιά από τα καυσαέριά > CM6460-334
CM6460-334
CM6460-334
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CM6460-334 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CM6460-334
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή CMC 330UH 4A 2LN SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
350 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CM6460-334 Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή CMC 330UH 4A 2LN SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 9107 pcs Φύλλο δεδομένων CM6460(R) Series Datasheet
Κατηγορία Φίλτρα Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.530" L x 0.530" W (13.46mm x 13.46mm)
Σειρά CM6460 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Horizontal, 4 PC Pad
Αλλα ονόματα CM6460-334 TR 350 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Αριθμός Γραμμών 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επαγωγικότητα @ Συχνότητα 330µH @ 10kHz Ύψος (Max) 0.300" (7.62mm)
Τύπος φίλτρου - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 330µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 4A DCR 17 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 17 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 4A εγκρίσεις -