Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5022-244J
5022-244J
5022-244J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5022-244J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5022-244J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 240UH 210MA 7.8 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 5022-244J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 240UH 210MA 7.8 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 51871 pcs Φύλλο δεδομένων 5022(R)
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5022 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 65 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)