Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5022-271H
5022-271H
5022-271H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5022-271H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5022-271H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 270NH 2.285A 70 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 5022-271H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 270NH 2.285A 70 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 46449 pcs Φύλλο δεδομένων 5022(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5022 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 45 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 5022-271H 800 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 270nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 400MHz
Λεπτομερής περιγραφή 270nH Unshielded Inductor 2.285A 70 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 70 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.285A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
5022-272F Image
  • Μέρος#:5022-272F
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.7UH 550MA 1.2 OHM
  • Σε απόθεμα:21810
5022-244H Image
  • Μέρος#:5022-244H
  • Περιγραφή:FIXED IND 240UH 210MA 7.8 OHM
5022-244F Image
  • Μέρος#:5022-244F
5022-243J Image
  • Μέρος#:5022-243J
  • Περιγραφή:FIXED IND 24UH 368MA 2.5 OHM SMD
5022-273G Image
  • Μέρος#:5022-273G
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 360MA 2.6 OHM SMD
5022-244G Image
  • Μέρος#:5022-244G
5022-273H Image
  • Μέρος#:5022-273H
5022-271J Image
  • Μέρος#:5022-271J