Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5022-242H
5022-242H
5022-242H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5022-242H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5022-242H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.4UH 575MA 1.1 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 5022-242H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.4UH 575MA 1.1 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 38744 pcs Φύλλο δεδομένων 5022(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5022 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 33 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 5022-242H 800 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 2.4µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 130MHz
Λεπτομερής περιγραφή 2.4µH Unshielded Inductor 575mA 1.1 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 1.1 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 575mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
5022-271F Image
  • Μέρος#:5022-271F
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 270NH 2.285A 70 MOHM