Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4564-472J
4564-472J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4564-472J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4564-472J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 4.7MH 50MA 18 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 4564-472J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 4.7MH 50MA 18 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 29521 pcs Φύλλο δεδομένων 4554(R),64(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.340" Dia (8.64mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4564 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 90 @ 252kHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 4564-472J 100 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 252kHz Επαγωγή 4.7mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 600kHz
Λεπτομερής περιγραφή 4.7mH Unshielded Inductor 50mA 18 Ohm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 18 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 50mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4564-391K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 390UH 200MA 4 OHM TH
  • Σε απόθεμα:62841
  • Μέρος#:4564-681K
  • Περιγραφή:FIXED IND 680UH 200MA 4 OHM TH
  • Μέρος#:4564-332J
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3MH 100MA 13 OHM TH
  • Μέρος#:4564-562J
  • Περιγραφή:FIXED IND 5.6UH 50MA 18 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 33MH 30MA 80 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8MH 50MA 26 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 560UH 200MA 4 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 200MA 4 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.9MH 50MA 13 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 5.6MH 50MA 18 OHM TH