Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4564-471J
4564-471J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4564-471J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4564-471J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 470UH 200MA 4 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 4564-471J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 470UH 200MA 4 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 29300 pcs Φύλλο δεδομένων 4554(R),64(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.340" Dia (8.64mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4564 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 80 @ 796kHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 4564-471J 100 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz Επαγωγή 470µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.9MHz
Λεπτομερής περιγραφή 470µH Unshielded Inductor 200mA 4 Ohm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 4 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4564-472K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7MH 50MA 18 OHM TH