Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4564-392J
4564-392J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4564-392J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4564-392J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.9MH 50MA 13 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 4564-392J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.9MH 50MA 13 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 23131 pcs Φύλλο δεδομένων 4554(R),64(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.340" Dia (8.64mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4564 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 90 @ 252kHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 4564-392J 100 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 252kHz Επαγωγή 3.9mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 700kHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.9mH Unshielded Inductor 50mA 13 Ohm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 13 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 50mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4564-562K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 5.6MH 50MA 18 OHM TH
  • Σε απόθεμα:80722
  • Μέρος#:4564-472K
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7MH 50MA 18 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 200MA 4 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 560UH 200MA 4 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3MH 100MA 13 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 390UH 200MA 4 OHM TH