Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4302-223J
4302-223J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4302-223J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4302-223J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 22UH 110MA 12 OHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 4302-223J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 22UH 110MA 12 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 44332 pcs Φύλλο δεδομένων 4302(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4302 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 20 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 4302-223J TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 22µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 11MHz
Λεπτομερής περιγραφή 22µH Unshielded Inductor 110mA 12 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 12 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 110mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4302-272H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.7UH 305MA 1.6 OHM
  • Σε απόθεμα:29791
  • Μέρος#:4302-223F
  • Μέρος#:4302-221J
  • Περιγραφή:FIXED IND 220NH 925MA 175 MOHM
  • Μέρος#:4302-223G
  • Μέρος#:4302-222G
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2UH 345MA 1.25 OHM
  • Μέρος#:4302-221K
  • Μέρος#:4302-271K
  • Περιγραφή:FIXED IND 270NH 890MA 190 MOHM
  • Μέρος#:4302-271F
  • Μέρος#:4302-271J