Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4302-221J
4302-221J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4302-221J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4302-221J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 220NH 925MA 175 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 4302-221J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 220NH 925MA 175 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 55188 pcs Φύλλο δεδομένων 4302(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4302 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 4302-221J TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 220nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 270MHz
Λεπτομερής περιγραφή 220nH Unshielded Inductor 925mA 175 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 175 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 925mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4302-221H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:31643
  • Μέρος#:4302-182K
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.8UH 430MA 800 MOHM
  • Μέρος#:4302-222H
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2UH 345MA 1.25 OHM
  • Μέρος#:4302-183K
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 115MA 11 OHM SMD
  • Μέρος#:4302-222G
  • Μέρος#:4302-221F
  • Μέρος#:4302-222F
  • Μέρος#:4302-182J
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 110MA 12 OHM SMD
  • Μέρος#:4302-183G