Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4302-222H
4302-222H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4302-222H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4302-222H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 345MA 1.25 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 4302-222H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 345MA 1.25 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 34043 pcs Φύλλο δεδομένων 4302(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4302 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 4302-222H TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 50MHz
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Inductor 345mA 1.25 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 1.25 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 345mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4302-271G
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 270NH 890MA 190 MOHM
  • Σε απόθεμα:21319
  • Μέρος#:4302-222F
  • Μέρος#:4302-222J
  • Μέρος#:4302-223H
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 110MA 12 OHM SMD
  • Μέρος#:4302-221G
  • Περιγραφή:FIXED IND 220NH 925MA 175 MOHM
  • Μέρος#:4302-271F
  • Μέρος#:4302-222K
  • Μέρος#:4302-183K
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 115MA 11 OHM SMD
  • Μέρος#:4302-183J