Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1641-124J
1641-124J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1641-124J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1641-124J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 120UH 153MA 3.6 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 1641-124J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 120UH 153MA 3.6 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 61799 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1641 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 55 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1641-124J TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 120µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 9.7MHz
Λεπτομερής περιγραφή 120µH Shielded Molded Inductor 153mA 3.6 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 3.6 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 153mA Τρέχουσες - Κορεσμός 95mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1641-152J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 835MA 120 MOHM
  • Σε απόθεμα:69032
1641-121K Image
  • Μέρος#:1641-121K
  • Περιγραφή:FIXED IND 120NH 1.57A 34 MOHM TH
  • Μέρος#:1641-121H
1641-153K Image
  • Μέρος#:1641-153K
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 325MA 800 MOHM TH
  • Μέρος#:1641-122J
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.2UH 900MA 100 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 150NH 1.5A 37 MOHM TH
  • Μέρος#:1641-122H
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 205MA 2 OHM TH