Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1641-152H
1641-152H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1641-152H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1641-152H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 835MA 120 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 1641-152H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 835MA 120 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 73987 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1641 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 44 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1641-152H TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 1.5µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 115MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Shielded Molded Inductor 835mA 120 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 120 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 835mA Τρέχουσες - Κορεσμός 835mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1641-154H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 143MA 4.1 OHM TH
  • Σε απόθεμα:91391
1641-151K Image
  • Μέρος#:1641-151K
  • Περιγραφή:FIXED IND 150NH 1.5A 37 MOHM TH
  • Μέρος#:1641-124J
  • Περιγραφή:FIXED IND 120UH 153MA 3.6 OHM TH
1641-154K Image
  • Μέρος#:1641-154K
  • Μέρος#:1641-151H
  • Μέρος#:1641-154J
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 205MA 2 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.2UH 900MA 100 MOHM