Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1641-122J
1641-122J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1641-122J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1641-122J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 900MA 100 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1641-122J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 900MA 100 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 61995 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1641 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 44 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1641-122J TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 1.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 130MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.2µH Shielded Molded Inductor 900mA 100 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 100 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 900mA Τρέχουσες - Κορεσμός 900mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1641-123H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 205MA 2 OHM TH
  • Σε απόθεμα:81767
1641-121K Image
  • Μέρος#:1641-121K
  • Περιγραφή:FIXED IND 120NH 1.57A 34 MOHM TH
1641-151K Image
  • Μέρος#:1641-151K
  • Περιγραφή:FIXED IND 150NH 1.5A 37 MOHM TH