Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1641-104J
1641-104J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1641-104J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1641-104J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 100UH 164MA 3.12 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 1641-104J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 100UH 164MA 3.12 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 55823 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1641 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1641-104J TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 10MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Molded Inductor 164mA 3.12 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 3.12 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 164mA Τρέχουσες - Κορεσμός 120mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1641-101H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 100NH 1.83A 25 MOHM TH
  • Σε απόθεμα:80814
  • Μέρος#:1641-121J
  • Περιγραφή:FIXED IND 120NH 1.57A 34 MOHM TH
1641-105K Image
  • Μέρος#:1641-105K
  • Περιγραφή:FIXED IND 1MH 70MA 17.5 OHM TH
  • Μέρος#:1641-122H
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.2UH 900MA 100 MOHM
1641-104K Image
  • Μέρος#:1641-104K