Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1641-103J
1641-103J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1641-103J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1641-103J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 10UH 228MA 1.62 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1641-103J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 10UH 228MA 1.62 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 57414 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1641 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1641-103J TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 10µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 46MHz
Λεπτομερής περιγραφή 10µH Shielded Molded Inductor 228mA 1.62 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 1.62 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 228mA Τρέχουσες - Κορεσμός 228mA
Σχετικά προϊόντα
1640SEA Image
  • Μέρος#:1640SEA
  • Κατασκευαστές:Hammond Manufacturing
  • Περιγραφή:AUDIOPHILE TUBE OUTPUT TRANSFRMR
  • Σε απόθεμα:830
1641-121K Image
  • Μέρος#:1641-121K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 120NH 1.57A 34 MOHM TH