Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 160-152JS
160-152JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 160-152JS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 160-152JS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 475MA 560 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 160-152JS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 475MA 560 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6326 pcs Φύλλο δεδομένων 160(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 160 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 36 @ 7.9MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 160-152JS BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Iron Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz
Επαγωγή 1.5µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.080" (2.03mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 120MHz Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Unshielded Inductor 475mA 560 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 560 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 475mA