Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 160-150MS
160-150MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 160-150MS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 160-150MS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15NH 1.45A 60 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 160-150MS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15NH 1.45A 60 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4824 pcs Φύλλο δεδομένων 160(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 160 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 48 @ 150MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 160-150MS BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Phenolic Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 150MHz
Επαγωγή 15nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.080" (2.03mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 900MHz Λεπτομερής περιγραφή 15nH Unshielded Inductor 1.45A 60 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 60 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.45A