Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 160-153JS
160-153JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 160-153JS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 160-153JS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15UH 180MA 3.8 OHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 160-153JS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15UH 180MA 3.8 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5521 pcs Φύλλο δεδομένων 160(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 160 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 46 @ 2.5MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 160-153JS BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Iron Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz
Επαγωγή 15µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.080" (2.03mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 23MHz Λεπτομερής περιγραφή 15µH Unshielded Inductor 180mA 3.8 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 3.8 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 180mA