Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 0925-682J
0925-682J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0925-682J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0925-682J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 0925-682J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 59922 pcs Φύλλο δεδομένων 0925(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 0925 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 55 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 0925-682J TR 3500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 6.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 55MHz
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Shielded Molded Inductor 118mA 3.2 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 3.2 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 118mA Τρέχουσες - Κορεσμός 118mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:0925-681J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM
  • Σε απόθεμα:73789
  • Μέρος#:0925-563K
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM TH
  • Μέρος#:0925-821K
  • Περιγραφή:FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM