Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 0925-564H
0925-564H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0925-564H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0925-564H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0925-564H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 23099 pcs Φύλλο δεδομένων 0925(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 0925 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 36 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 0925-564H TR 3500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 560µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 7MHz
Λεπτομερής περιγραφή 560µH Shielded Molded Inductor 40mA 28 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 28 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 40mA Τρέχουσες - Κορεσμός 12mA