Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 0925-563J
0925-563J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0925-563J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0925-563J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 0925-563J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 61631 pcs Φύλλο δεδομένων 0925(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 0925 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 44 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 0925-563J TR 3500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 56µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 15MHz
Λεπτομερής περιγραφή 56µH Shielded Molded Inductor 64mA 11 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 11 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 64mA Τρέχουσες - Κορεσμός 64mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:0925-474H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 43MA 24 OHM TH
  • Σε απόθεμα:24729
  • Μέρος#:0925-561K
  • Περιγραφή:FIXED IND 560NH 440MA 230 MOHM
  • Μέρος#:0925-474K