Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 0925-224J
0925-224J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0925-224J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0925-224J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 0925-224J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 33470 pcs Φύλλο δεδομένων 0925(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 0925 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 35 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 0925-224J TR 3500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 220µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 10MHz
Λεπτομερής περιγραφή 220µH Shielded Molded Inductor 64mA 11 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 11 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 64mA Τρέχουσες - Κορεσμός 20mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:0925-273H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 88MA 5.8 OHM TH
  • Σε απόθεμα:46093
  • Μέρος#:0925-224K
  • Μέρος#:0925-223K
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM TH