Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 0925-223H
0925-223H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0925-223H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0925-223H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0925-223H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 39011 pcs Φύλλο δεδομένων 0925(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 0925 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 0925-223H TR 3500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 22µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 24MHz
Λεπτομερής περιγραφή 22µH Shielded Molded Inductor 96mA 4.9 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 4.9 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 96mA Τρέχουσες - Κορεσμός 96mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:0925-184K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM TH
  • Σε απόθεμα:41257
  • Μέρος#:0925-224J
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM TH
  • Μέρος#:0925-221H
  • Περιγραφή:FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM
  • Μέρος#:0925-271K
  • Περιγραφή:FIXED IND 270NH 530MA 160 MOHM