Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 0925-222H
0925-222H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0925-222H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0925-222H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0925-222H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 41667 pcs Φύλλο δεδομένων 0925(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 0925 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 45 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 0925-222H TR 3500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 95MHz
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Molded Inductor 202mA 1.1 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 1.1 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 202mA Τρέχουσες - Κορεσμός 202mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:0925-224K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM TH
  • Σε απόθεμα:33389
  • Μέρος#:0925-184K
  • Περιγραφή:FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM TH