VEF65US19
VEF65US19
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VEF65US19 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VEF65US19
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VEF65US19 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4900 pcs Φύλλο δεδομένων VEF Series, 65 W Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 0.761 lb (345.18g)
Τάσης - Έξοδος 19V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.58" L x 2.06" W x 1.23" H (116.3mm x 52.4mm x 31.3mm) Σειρά VEF65 (65W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 65W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Αλλα ονόματα 1470-2301 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 300mW (Max) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level V Λεπτομερής περιγραφή 19V 65W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.42A καλώδιο Μήκος 47.2" (1.20m)