VEF50US12
VEF50US12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VEF50US12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VEF50US12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VEF50US12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3297 pcs Φύλλο δεδομένων VEF Series, 50 W Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 0.761 lb (345.18g)
Τάσης - Έξοδος 12V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.58" L x 2.06" W x 1.23" H (116.3mm x 52.4mm x 31.3mm) Σειρά VEF50 (50W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 50W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Αλλα ονόματα 1470-2296 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 300mW (Max) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα Level V
Λεπτομερής περιγραφή 12V 50W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.17A
καλώδιο Μήκος 47.2" (1.20m) εγκρίσεις -