Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > VCP24US12
VCP24US12
VCP24US12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VCP24US12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VCP24US12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 24W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VCP24US12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 24W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5237 pcs Φύλλο δεδομένων VCP Series, 24 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Βάρος 0.165 lb (74.84g)
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.91" L x 1.64" W x 0.98" H (73.8mm x 41.6mm x 24.8mm) Σειρά VCP
Ισχύς (Watts) 24W Συσκευασία / υπόθεση 5-DIP Module
Αλλα ονόματα 1470-2271 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks
κανονισμός φορτίο 2% κανονισμός γραμμή ±0.5%
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, SCP
Αποδοτικότητα 80% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 2A 90 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A εγκρίσεις cUL, IEC, EN