Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > VCP15US12-E
VCP15US12-E
VCP15US12-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VCP15US12-E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VCP15US12-E
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 15W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VCP15US12-E Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6854 pcs Φύλλο δεδομένων VCP Series, 15 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Βάρος 0.221 lb (100.24g)
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.72" L x 1.65" W x 1.11" H (69.0mm x 42.0mm x 28.2mm) Σειρά VCP
Ισχύς (Watts) 15W Συσκευασία / υπόθεση 5-DIP Module
Αλλα ονόματα 1470-2264 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks
κανονισμός φορτίο 2% κανονισμός γραμμή ±0.5%
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, SCP
Αποδοτικότητα 82% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 90 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.25A εγκρίσεις cUL, IEC, EN