UCP225PS15
UCP225PS15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UCP225PS15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UCP225PS15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 225W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 938 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UCP225PS15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 225W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 938 pcs Φύλλο δεδομένων UCP225 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 4kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.00" L x 3.12" W x 1.18" H (127.0mm x 79.2mm x 29.2mm) Σειρά UCP225
Ισχύς (Watts) 150W (225W Forced Air) Αλλα ονόματα 1470-3955
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Αποδοτικότητα 92% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A εγκρίσεις CB, CE
εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:UCP180PS18
  • Κατασκευαστές:XP Power
  • Περιγραφή:AC-DC U CHANNEL PSU, 180W, IND+M
  • Σε απόθεμα:1154
UCP225PS28 Image
  • Μέρος#:UCP225PS28
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 28V 225W