UCP180PS24
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UCP180PS24 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UCP180PS24
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC-DC U CHANNEL PSU, 180W, IND+M
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UCP180PS24 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC-DC U CHANNEL PSU, 180W, IND+M Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1254 pcs Φύλλο δεδομένων UCP180 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 4kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.24" L x 2.47" W x 1.16" H (107.7mm x 62.7mm x 29.5mm) Σειρά UCP180
Ισχύς (Watts) 120W (180W Forced Air) Αλλα ονόματα 1470-4562
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Αποδοτικότητα 92% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5A εγκρίσεις CB, TUV, UL