SHP650PS15-EF
SHP650PS15-EF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SHP650PS15-EF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SHP650PS15-EF
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 650W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 462 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SHP650PS15-EF Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 650W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 9.18" L x 4.00" W x 2.50" H (233.2mm x 101.6mm x 63.5mm) Σειρά SHP
Ισχύς (Watts) 650W Αλλα ονόματα 1470-2234
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Αποδοτικότητα 85% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 40A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 40A εγκρίσεις CB
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
SHP650PS28-EF Image
  • Μέρος#:SHP650PS28-EF
  • Κατασκευαστές:XP Power
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 28V 650W
  • Σε απόθεμα:402
SHP650PS36-EF Image
  • Μέρος#:SHP650PS36-EF
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 36V 650W