SHP1000PS28
SHP1000PS28
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SHP1000PS28 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SHP1000PS28
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 28V 1000W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 231 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SHP1000PS28 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 28V 1000W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 9.55" L x 5.90" W x 2.40" H (242.6mm x 149.8mm x 61.0mm) Σειρά SHP
Ισχύς (Watts) 1000W Αλλα ονόματα 1470-2224
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Αποδοτικότητα 85% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 28V 43A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 43A εγκρίσεις CB
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
SHP1000PS36 Image
  • Μέρος#:SHP1000PS36
  • Κατασκευαστές:XP Power
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 36V 1000W
  • Σε απόθεμα:237
SHP350PS12 Image
  • Μέρος#:SHP350PS12
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 12V 350W
  • Σε απόθεμα:820
SHP-PM Image
  • Μέρος#:SHP-PM
  • Κατασκευαστές:EasyBraid Co.
  • Περιγραφή:HANDPIECE 55W 100-240V
  • Σε απόθεμα:1665
SHP1000PS24 Image
  • Μέρος#:SHP1000PS24
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 24V 1000W
  • Σε απόθεμα:251
SHP350PS24 Image
  • Μέρος#:SHP350PS24
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 24V 350W
  • Σε απόθεμα:738
SHP-TTZ Image
  • Μέρος#:SHP-TTZ
  • Κατασκευαστές:EasyBraid Co.
  • Περιγραφή:DESOLDERING TWEEZERS
  • Σε απόθεμα:4549
SHP650PS15-EF Image
  • Μέρος#:SHP650PS15-EF
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 15V 650W
  • Σε απόθεμα:462
SHP-MTZ Image
  • Μέρος#:SHP-MTZ
SHP1000PS48 Image
  • Μέρος#:SHP1000PS48
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 48V 1000W
  • Σε απόθεμα:280
SHP-S Image
  • Μέρος#:SHP-S
  • Περιγραφή:HANDPIECE
SHP-SM Image
  • Μέρος#:SHP-SM