SDS60UT03
SDS60UT03
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SDS60UT03 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SDS60UT03
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 60W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SDS60UT03 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 60W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2088 pcs Φύλλο δεδομένων SDS Series, 60 W Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 12V Τάσης - Έξοδος 2 5V
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.00" L x 3.00" W x 1.20" H (127.0mm x 76.2mm x 30.5mm) Σειρά SDS
Ισχύς (Watts) 60W Αλλα ονόματα 1470-2218
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 3
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο Yes Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 80% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 3 Output 3.3V 5V 12V 5A, 5A, 1A 90 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5A, 5A, 1A εγκρίσεις -