SDS60US09
SDS60US09
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SDS60US09 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SDS60US09
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 9V 60W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SDS60US09 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 9V 60W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1692 pcs Φύλλο δεδομένων SDS Series, 60 W Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 9V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.00" L x 3.00" W x 1.20" H (127.0mm x 76.2mm x 30.5mm) Σειρά SDS
Ισχύς (Watts) 60W Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Αποδοτικότητα 80%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 9V 7A 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 7A