QSB60048S28P
QSB60048S28P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά QSB60048S28P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος QSB60048S28P
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 700W
Product parameter
Αριθμός μέρος QSB60048S28P Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 700W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4925 pcs Φύλλο δεδομένων QSB Series 600W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 1500V
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Full Brick
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) Σειρά QSB
Ισχύς (Watts) 700W Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση Full Brick Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 91%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 25A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25A