QSB60024S32P
QSB60024S32P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά QSB60024S32P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος QSB60024S32P
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 32V 608W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος QSB60024S32P Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 32V 608W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5818 pcs Φύλλο δεδομένων QSB Series 600W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 32V Τάσης - Απομόνωση 1500V
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Full Brick
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) Σειρά QSB
Ισχύς (Watts) 608W Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση Full Brick Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 91%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 32V 19A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 19A