Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > LED οδηγούς > LDU2030S500
LDU2030S500
LDU2030S500
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LDU2030S500 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LDU2030S500
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή LED SUPPLY CC BUCK 2-28V 500MA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LDU2030S500 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή LED SUPPLY CC BUCK 2-28V 500MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11900 pcs Φύλλο δεδομένων LDU20 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Βάρος 0.006 lb (2.72g)
Τάσης - Έξοδος 2 ~ 28 V Τάση - Εισόδου (Min) 7V
Τάση - Εισόδου (Max) 30V Τύπος Constant Current
τοπολογία Buck Μέγεθος / Διαστάσεις 0.80" L x 0.40" W x 0.27" H (20.3mm x 10.2mm x 6.9mm)
Σειρά LDU20 Ισχύς (Watts) 14W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 14-DIP Module, 4 Leads
Αλλα ονόματα 1470-2156-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Αποδοτικότητα 95% dimming Analog, PWM
Λεπτομερής περιγραφή 500mA 2 ~ 28 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 500mA