Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > LED οδηγούς > LDU0516S350
LDU0516S350
LDU0516S350
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LDU0516S350 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LDU0516S350
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή LED SUPPLY CC BUCK 2-14V 350MA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LDU0516S350 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή LED SUPPLY CC BUCK 2-14V 350MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15054 pcs Φύλλο δεδομένων LDU05/07/14 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Βάρος 0.004 lb (1.81g)
Τάσης - Έξοδος 2 ~ 14 V Τάση - Εισόδου (Min) 7V
Τάση - Εισόδου (Max) 16V Τύπος Constant Current
τοπολογία Buck Μέγεθος / Διαστάσεις 0.50" L x 0.40" W x 0.27" H (12.7mm x 10.2mm x 6.9mm)
Σειρά LDU05 Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module, 5 Leads
Αλλα ονόματα 1470-2151-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Αποδοτικότητα 93% dimming Analog, PWM
Λεπτομερής περιγραφή 350mA 2 ~ 14 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 350mA