JTD1524D12
JTD1524D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JTD1524D12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JTD1524D12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 15W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JTD1524D12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3518 pcs Φύλλο δεδομένων JTD15 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -12V
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 1.6kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-DIP
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.60" L x 1.00" W x 0.41" H (40.6mm x 25.4mm x 10.4mm) Σειρά JTD15
Ισχύς (Watts) 15W Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 1470-4229 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Αποδοτικότητα 85% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 625mA, 625mA εφαρμογές ITE (Commercial)